Σελίδες

Τοπικά νέα Πολ.Σύλλογος Οδοντωτός Χιονoδρομικό Αφιερώματα Εκδηλώσεις Απόψεις Κοινωνικά

Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017

Oι υποψήφιοι για το Δ.Σ της Ένωσης θυμάτων Καλαβρυτινού ολοκαυτώματος

Σύμφωνα με το καταστατικό της Ένωσης και την απόφαση των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου κατά την συνεδρίασή του στις 19-09-2017,  κλήθηκαν όλα τα μέλη της Ένωσης Θυμάτων Καλαβρυτινού Ολοκαυτώματος, σε Τακτική Γενική (Απολογιστική- Εκλογική) Συνέλευση, τη Κυριακή 22Οκτωβρίου 2017 και ώρα 11.00 π.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων  του Hotel Kalavrita Canyon& Spa. με   θέματα:
·     Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης,
·     Απολογισμός πεπραγμένων, Διοικητικός – Οικονομικός, (Έως 30-09 -2017 /28-10-2017)
·     Συζήτηση επί των πεπραγμένων και απαλλαγή,
·     Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής,
·     Εκλογή Νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής.
Επειδή δεν πραγματοποιήθηκε απαρτία στην σημερινή Γενική Συνέλευση (στις 22-10-2017), παρακαλούμε όλα τα μέλη, να έλθουν στην δεύτερη και τελευταία Γενική Συνέλευση, η οποία θα πραγματοποιηθεί με οποιονδήποτε αριθμό μελών, στις 29Οκτωβρίου 2017 ημέρα Κυριακή και ώρα 11.00 στην ίδια αίθουσα.

Οι εγκεκριμένες αιτήσεις υποψηφιότητας, κατά αλφαβητική σειρά παραμένουν οι ίδιες και στην 2η συνεδρία της Γενικής (Απολογιστικής-Εκλογικής) Συνέλευσης, σύμφωνα με την απόφαση των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου (20-10-2017) και σύμφωνα με τα αντίστοιχα άρθρα του καταστατικού μας είναι:
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
       
  ΕΠΩΝΥΜΟ                               ΟΝΟΜΑ                        ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
 1)  ΒΑΖΑΙΟΣ                             ΕΥΘΥΜΙΟΣ                          ΗΛΙΑΣ
 2)   ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΙΩΑΝΝΗΣ
 3)  ΕΡΜΕΙΔΗΣ                          ΧΑΡΙΛΑΟΣ                           ΗΛΙΑΣ
 4)   ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ               ΙΩΑΝΝΑ                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 5)   Δρ. ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 6)   ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ                               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 7)   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)   ΠΕΤΡΟΣ
 8)   ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ                        ΧΡΥΣΑ                                ΙΩΑΝΝΗΣ
 9)   ΦΕΡΛΕΛΗΣ                         ΝΙΚΟΣ                                  ΑΡΓΥΡΗΣ
10)  ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
  
  ΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΟΝΟΜΑ                              ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ
1)  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ                         ΣΠΥΡΟΣ                                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2)  ΕΡΜΕΙΔΗ                                   ΘΕΟΔΩΡΑ                             ΧΑΡΙΛΑΟΣ
3)  ΚΑΠΟΤΑ                                     ΡΟΔΟΠΗ                               ΗΛΙΑΣ
4)  ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ                       ΕΛΕΝΗ                                  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5)  ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ                            ΜΕΛΙΝΑ                                ΘΕΟΦΑΝΗΣ
6)  ΣΟΥΡΟΥΚΗΣ                              ΚΩΣΤΑΣ                                ΑΝΔΡΕΑΣ

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

        Ο Πρόεδρος                                                       Ο Γεν. Γραμματέας

Χαρίλαος Ηλία Ερμείδης                                   Φώτης  Κουτσογιαννόπουλος
Δημοσίευση σχολίου